Collection: SNACKS & SWEETS
-
Sold outClif Energy Bar // Chocolate Brownie
Regular price $3.99 AUDRegular priceUnit price / perSale price $3.99 AUDSold out -
Comvita Kids Manuka Honey Pops 3 Flavour Pack
Regular price $23.95 AUDRegular priceUnit price / perSale price $23.95 AUDSold out -
Comvita Manuka Honey Lozenges // Aniseed
Regular price $29.95 AUDRegular priceUnit price / perSale price $29.95 AUD -
Comvita Manuka Honey Lozenges // Zesty Lemon
Regular price From $13.95 AUDRegular priceUnit price / perSale price From $13.95 AUD -
The Good Crisp Company Potato Crisps // Classic Original
Regular price $6.95 AUDRegular priceUnit price / perSale price $6.95 AUD -
The Good Crisp Company Potato Crisps // Sour Cream & Chives
Regular price $6.95 AUDRegular priceUnit price / perSale price $6.95 AUDSold out -
The Good Crisp Company Potato Crisps // Cheddar Cheese
Regular price $6.95 AUDRegular priceUnit price / perSale price $6.95 AUD -
The Good Crisp Company Potato Crisps // Sea Salt & Vinegar
Regular price $6.95 AUDRegular priceUnit price / perSale price $6.95 AUD -
The Good Crisp Company Potato Crisps // BBQ
Regular price $6.95 AUDRegular priceUnit price / perSale price $6.95 AUD -
DeliGrains Brown Rice Crisps Black Sesame
Regular price $5.95 AUDRegular priceUnit price / perSale price $5.95 AUD -
DeliGrains Brown Rice Crisps Multigrain
Regular price $5.95 AUDRegular priceUnit price / perSale price $5.95 AUD -
Honest To Goodness Organic Roasted Seaweed Snack - Sea Salt
Regular price From $1.95 AUDRegular priceUnit price / perSale price From $1.95 AUDSold out -
Gimme Roasted Seaweed Snacks // Sea Salt
Regular price From $3.95 AUDRegular priceUnit price / perSale price From $3.95 AUDSold out -
Honest Sea // Seaweed Snack // Teriyaki
Regular price From $2.95 AUDRegular priceUnit price / perSale price From $2.95 AUDSold out -
Honest Sea // Seaweed Snack // Sesame
Regular price From $2.95 AUDRegular priceUnit price / perSale price From $2.95 AUDSold out -
Gimme Roasted Seaweed Snacks // Olive Oil
Regular price $3.95 AUDRegular priceUnit price / perSale price $3.95 AUDSold out